Logeo Usługi geodezyjne Świdnica

Zdjęcia z drona

Wykonujemy zdjęcia i filmy z powietrza za pomocą drona UAV.

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców chcących przedstawić swoją firmę z innej perspektywy.

Dla deweloperów wykonujemy zdjęcia nieruchomości. Reklama to podstawa, dlatego warto przedstawić sprzedawany obiekt w nowatorski sposób. Budynki oraz towarzysząca im mała architektura zdecydowanie efektowniej wygląda na zdjęciach wykonanych z powietrza. Nabywców nieruchomości gruntowych z pewnością zainteresuje lotnicze zdjęcie działki. Przy zakupie nieruchomości warto sprawdzić przebieg granic – co również jest w ofercie naszej firmy (dział geodezja). A gdyby tak połączyć obie usługi? Oferujemy prace geodezyjne związane z okazaniem/ustaleniem granic wraz z naniesieniem ich przebiegu na zdjęcie lotnicze.

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy wykonawców prac budowlanych chcących pochwalić się efektami swoich prac. Wykonamy zdjęcia połaci dachowych, podjazdów z kostki brukowej, chodników i innych elementów, które ciężko przedstawić na zdjęciu wykonanym z ziemi.

Naszą ofertę kierujemy również do firm związanych z branżą turystyczną.  Wykonamy zdjęcia lub nagramy filmik prezentujące np. obiekty hotelarskie lub agroturystyczne widziane z lotu ptaka.

Posiadamy świadectwo kwalifikacji wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, uprawniające do wykonywania lotów bezzałogowymi statkami latającymi.

Jeśli masz pomysł jak wykorzystać nasz sprzęt prosimy o kontakt.